Przejdź do sekcji:
Zobacz profil na platformie Facebook Zobacz profil na platformie Instagram Zobacz profil na platformie Youtube Zobacz profil na platformie TikTok

Luce i skała

Potencjał edukacyjny 8 z 10 gwiazdek
8 / 10
Atrakcyjność dla widza 7 z 10 gwiazdek
7 / 10

Rekomendacja ZEF

Wyróżnienie ZEF na 12. MFFA Animocje Bydgoszcz 2023

Film, w którym forma na równi z treścią buduje opowieść. Kształty, kolory i dźwięki obrazują emocje, motywy działań i charakter bohaterów. Ta animacja to pretekst do dyskusji na temat montażu filmowego oraz innych środków języka filmu. "Luce i skała" przekonuje, że należy lepiej poznać to co obce, aby pozbyć się lęku przed nieznanym.

Jury rekomendujące film: Katarzyna Jaruszewicz-Kot, Agnieszka Piotrowska-Prażuch, Artur Lecybil

media

Ocena natężenia treści spornych: brak

Brak

Metryka filmu

Opis filmu

Pewnego dnia, nie wiadomo skąd, w środku spokojnej małej wioski, w której mieszka Luce, znajduje się gigantyczna skała. Wieśniacy nie mogą już nawet otworzyć drzwi do swoich domów! Luce jest zła: odejdź Rock, nie pasujesz tutaj! I dlaczego w ogóle tu jesteś?

Zobacz inne filmy

Pokaż inne filmy

Partnerzy i instytucje wspierające ZEF

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.