Przejdź do sekcji:
Zobacz profil na platformie Facebook Zobacz profil na platformie Instagram Zobacz profil na platformie Youtube Zobacz profil na platformie TikTok

Nasze Serce na ANIMOCJACH

0018429
ZEF na 12. Międzynarodowym Festiwalu Filmów Animowanych

Emocje po 12. Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych ANIMOCJE [16-22.04.2023] jeszcze nie opadły! Jesteśmy zachwyceni profesjonalną organizacją festiwalu oraz niepowtarzalną, atmosferą. Ale przede wszystkim filmami, które mieliśmy okazję zobaczyć. Były naprawdę świetne i bardzo ciężko było nam wybrać z kilkudziesięciu biorących udział w konkursie.

ANIMOCJE dały nam lepszą perspektywę na animację, rozbudziły jeszcze większą ciekawość i apetyt na tę formę sztuki filmowej. Niestety wciąż niedocenianą i żyjącą trochę na marginesie oficjalnej dystrybucji. Chcemy ją wspierać i promować. Przyłączcie się do nas, bo zdecydowanie na to zasługuje.

Bardzo dziękuję ekipie Kino Orzeł & Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy za gościnę i wspólnie spędzony, dobry czas.

Więcej o nagrodzonym i wyróżnionych filmach znajdziecie pod linkami.

DOM SERCA / À COEUR PERDU | Luce i skała / Luce et le Rocher | Pan T / Monsieur T | Rzepa / Naeris

Więcej o nas na Animocjach dowiecie się z poniższych zdjęć.

0018429

Partnerzy i instytucje wspierające ZEF

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.