Przejdź do sekcji:
Zobacz profil na platformie Facebook Zobacz profil na platformie Instagram Zobacz profil na platformie Youtube Zobacz profil na platformie TikTok

Folder edukacyjny - "W krainie Ghibli"

Przechwytywanie
Powstał dzięki współpracy ZEF z Gutek Film

Klasyki studia「 ✦ Ghibli✦ 」powracają do kin!

W najbliższym czasie, ponownie do polskich kin trafi 6 tytułów ze studia Ghibli. Po pokazach, które miały miejsce na niedawno zakończonym Timeless Film Festival w Warszawie, Gutek Film zaprasza na spotkanie z bohaterami stworzonymi z nieokiełznanej wyobraźni twórców Ghibli. Dla wielbicieli klasyki Hayao Miyazakiego i Hiromasa Yonebayashiego, przygotowano specjalne cykle, maratony filmowe, poranki dla najmłodszych.

Z tej okazji Zespół Edukatorów Filmowych przygotował specjalny folder edukacyjny z rekomendacjami naszych ekspertów.

Znajdziecie w nim opisy 5 tytułów filmowych: Spirited Away: w krainie BogówKsiężniczka Mononoke, Ruchomy zamek Hauru, Ponyo oraz Tajemniczy świat Arrietty.

Zgodnie z naszymi tradycjami, obok obszernej rekomendacji uwzględniliśmy etap edukacji oraz grupę wiekową, dla której dedykowany jest dany film. Słowa kluczowe, natężenie treści spornych oraz przedmioty, w czasie których nauczyciel lub edukator może wykorzystać daną pozycję, stanowią dodatkową wskazówkę. Folder może również pomóc rodzicom w decyzji, na który film wybrać się do kina i zanurzyć się magiczny świat japońskiej animacji.

Przechwytywanie

Partnerzy i instytucje wspierające ZEF

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.