Przejdź do sekcji:
Zobacz profil na platformie Facebook Zobacz profil na platformie Instagram Zobacz profil na platformie Youtube Zobacz profil na platformie TikTok

Dzieciaki sobie radzą

Potencjał edukacyjny 9 z 10 gwiazdek
9 / 10
Atrakcyjność dla widza 9 z 10 gwiazdek
9 / 10

Rekomendacja ZEF

WYRÓŻNIENIE ZEF na Festiwalu Ale Kino! 2021

"Jak, i czy w ogóle, rozmawiać z dziećmi o tych najtrudniejszych sprawach; chorobie, śmierci? Czy wychowywać je pod cukierkowym kloszem, czy uświadamiać, że życie ma też różne odcienie szarości? Czy dzieciaki na pewno same sobie poradzą? Szczególnie w tych dziwnych, pandemicznych czasach? I tutaj jest miejsce na film. Film taki jak ten. Opowiedziany spokojnie, wzruszająco ale bardzo prawdziwie. Jakże naturalnie zagrany przez fantastycznych małych aktorów."

Eksperci oceniający film: Agnieszka Piotrowska-Prażuch, Artur Lecybil, Karol Szafraniec

Dzieciaki sobie radzą - plakat

Ocena natężenia treści spornych: bardzo mało

choroba i śmierć matki

Metryka filmu

Opis filmu

Jego mama leży w szpitalu, a tata jest wiecznie zajęty, więc 9-letni Da-yi je, śpi i radzi sobie ze wszystkim w pojedynkę. Pewnego dnia z pomocą przyjaciół rusza w niedaleką, ale czasochłonną podróż, by odwiedzić swoją mamę.

Zwiastun filmu

Zobacz inne filmy

Pokaż inne filmy

Partnerzy i instytucje wspierające ZEF

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.