Przejdź do sekcji:
Zobacz profil na platformie Facebook Zobacz profil na platformie Instagram Zobacz profil na platformie Youtube Zobacz profil na platformie TikTok

Tu byliśmy z najlepszymi filmami i warsztatami

TPL_2059 (Kopiowanie)
Współpraca ZEF z Tarnowską Nagrodą Filmową i Festiwalem Filmów Niezwykłych
Tarnowska Nagroda Filmowa.
W tarnowskim Kino Marzenie najmłodsi mieli okazję rozruszać swoje zmysły, serca i umysłu za sprawą różnych pomysłowych ćwiczeń i zadań. Projekcja filmu Przytul mnie. Poszukiwacze miodu bardzo spodobała się zebranej, młodej widowni, która tryskała energią i uśmiechami. A zadowolenie tej widowni to dla nas priorytet. Nie tylko w Dzień Dziecka - zawsze!

Dzięki naszym wspólnym staraniom młoda widownia miała m.in. okazję zobaczyć w Kino Starówka (Sandomierz) jedną z najczulszych animacji tego filmowego sezonu Ernest i Celestyna: Misja muzyka (6 czerwca br.). Radość i magia, jakie malują się na twarzach najmłodszych widzów to najpiękniejszy widok świata.
Prelekcje do prezentowanych seansów wygłosiła stała współpracowniczka Festiwalu Filmów Niezwykłych, Małgorzata Brzozowska - psycholog pracujący w szkołach podstawowych i średnich. Jest absolwentką socjologii, coachem, tutorem, a przede wszystkim psychoterapeutką w trakcie szkolenia.

TPL_2059 (Kopiowanie)

Partnerzy i instytucje wspierające ZEF

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.