Przejdź do sekcji:
Zobacz profil na platformie Facebook Zobacz profil na platformie Instagram Zobacz profil na platformie Youtube Zobacz profil na platformie TikTok

Ella Bella Bingo

Potencjał edukacyjny 8 z 10 gwiazdek
8 / 10
Atrakcyjność dla widza 8 z 10 gwiazdek
8 / 10

Rekomendacja ZEF

Historia przyjaźni, do której wkrada się zazdrość o nowego kolegę. Film w lekkiej, przystępnej formie pokazuje co jest najważniejsze w przyjacielskiej relacji, uczy rozwiązywania konfliktów a także kreatywności i współpracy.

Obraz, pełen akcji i kolorów, jest dostosowany do wrażliwości przedszkolnej widowni. Atrakcyjna forma idzie tutaj w parze z ważnym tematem. Ella Bella Bingo to film przyglądający się złożonemu zagadnieniu zazdrości, z którym same przedszkolaki często się zmagają. Ponadto film zachęca do aktywnego zaangażowania na rzecz lokalnej społeczności i włączenia się w jej życie.

Eksperci oceniający film: Iwona Kwincińska, Kaja Łuczyńska

Ella Bella Bingo plakat

Ocena natężenia treści spornych: brak

Brak treści problematycznych. Jedyną wadą jest stosunkowo długi czas trwania filmu (75 minut), który może być wyzwaniem dla części przedszkolaków.

Metryka filmu

Opis filmu

Ella to przebojowa 5-latka, która ma niespożytą energię, a swoimi pomysłami zaraża wszystkich wokół. Kiedy postanawia zorganizować lokalny konkurs talentów, znajduje mnóstwo chętnych, a sama chce zaprezentować magiczne sztuczki w duecie z Henrym, swoim najlepszym przyjacielem. Pech chce, że do miasteczka wprowadza się Johnny, który ma mnóstwo gadżetów, w tym fantastyczny rower, więc od razu wzbudza zainteresowanie pozostałych dzieci. Zamiast bawić się i trenować z Ellą, Henry spędza coraz więcej czasu z nowym kolegą. W końcu dochodzi do pierwszej kłótni między przyjaciółmi, którzy nigdy dotąd się nie sprzeczali... Czy przyjaźń Elli i Henry’ego przetrwa tę próbę?

Zobacz inne filmy

Pokaż inne filmy

Partnerzy i instytucje wspierające ZEF

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.