Przejdź do sekcji:
Zobacz profil na platformie Facebook Zobacz profil na platformie Instagram Zobacz profil na platformie Youtube Zobacz profil na platformie TikTok

ZEF W DRODZE | Młody Festiwal Filmowy | podsumowanie i serdeczne podziękowania

333256793_489763239850052_4889210829563409454_n
Do zobaczenia za rok!
26. lutego zakończyła się pierwsza edycja Młodego Festiwalu Filmowego ZEF W DRODZE; 6 tygodni, 7 miast, 7 różnych kin, 44 seanse filmowe i nie tylko!

Bo istotą ZEFu, prócz projekcji, są także prelekcje, angażujące warsztaty i wydarzenia towarzyszące. Nasza młoda widownia miała szansę głosować na swoje ulubione filmy, stworzyć autorskie kadry filmowe, rysować, malować, grać na instrumentach, łączyć dźwięki z emocjami, łączyć barwy z ich temperaturą emocjonalną. A co najważniejsze – mogła edukować się poprzez zabawę i to pod okiem zaangażowanych, przesympatycznych animatorów i animatorek.

Otrzymaliśmy z Waszej strony wspaniały feedback, za co bardzo dziękujemy. Uśmiech zadowolonej widowni – szczególnie tej najmłodszej – jest dla nas priorytetem i już myślimy nad kolejną edycją naszego Młodego Festiwalu!

Z tego miejsca pozdrawiamy wszystkich współtwórców ZEF W DRODZE: KINO AMOK w Gliwicach, Kino 60 krzeseł w Gorzowie Wlkp., Kino Rialto w Poznaniu, Kino Mikro w Krakowie, Kino KADR w Dąbrowie Górniczej, Kino SOKÓŁ w Nowym Sączu i – last but not least – Kino Studyjne OKF Iluzja w Częstochowie. Kłaniamy się Wam pięknie!

Ale to nie koniec podziękowań! Bardzo nam zależy, aby nasza wdzięczność dotarła do firm dystrybucyjnych. Często nasi mali widzowie zastanawiają się - „Kim w ogóle są ci dystrybutorzy?”. Śpieszymy wówczas z wyjaśnieniem: dla nas jest to pierwszy i najważniejszy kontakt, aby pozyskać oglądane przez Was tytuły. To naprawdę odpowiedzialna fucha, bez której wyprodukowany film nie spotkałby się z widownią na sali kinowej. Dziękujemy zatem najserdeczniej Kino Dzieci / Kids Kino, Bomba Film, VIVARTO, Nowe Horyzonty za wszystkie wspólne działania .
Dziękujemy również festiwalom filmowych - takim jak International Young Audience Film Festival Ale Kino! czy Festiwal Filmowy "Kino Dzieci" – które umożliwiają nam bardzo często przedpremierowe obejrzenie filmów. A wcześniejsza możliwość obejrzenia danego tytułu jest niezbędna do przygotowania merytorycznie treściwej rekomendacji!

Do zobaczenia na szlaku! Ciao! 

zdjęcia z Festiwalu w kinie OKF Iluzja (zdj. Adam Rygalik) oraz w kinie Sokół

333256793_489763239850052_4889210829563409454_n

Partnerzy i instytucje wspierające ZEF

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.