Przejdź do sekcji:
Zobacz profil na platformie Facebook Zobacz profil na platformie Instagram Zobacz profil na platformie Youtube Zobacz profil na platformie TikTok

ZEF poleca filmy

Przechwytywanie
Zaproś Zespół Edukatorów Filmowych do świata swoich aplikacji!
ZEF poleca filmy | Aplikacja kierowana jest do dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli, zainteresowanych ciekawymi i wartościowymi filmami. Znajdziecie w niej informacje o seansach, zniżkach i nowościach, a także interaktywne quizy i dostęp do notatnika kinomana.

  • DLA MŁODYCH / RODZICÓW / NAUCZYCIELI
  • NAJLEPSZE FILMY DOSTOSOWANE DO WIEKU
  • REKOMENDACJE EKSPERTÓW
  • QUIZY do zabawy i nauki
  • NOTATNIK KINOMANA dla rozrywki, do pracy z filmem
  • GDZIE GRAMY / ZNIŻKI  dobre filmy w dobrej cenie w twoim kinie

Aplikacja mobilna ZEF zaprojektowana została z myślą o szerokiej grupie miłośników kina: kierujemy ją do dzieci i młodzieży z różnych grup wiekowych, rodziców oraz nauczycieli. Pozwala zanurzyć się w świat filmu w każdym miejscu i o każdym czasie. Dzięki aplikacji użytkownik otrzyma informacje o filmowych nowościach dla każdej grupy wiekowej (zakładka: Nowość), będzie miał dostęp do rekomendacji ekspertów i szczegółowego opisu filmów ze Znakiem Jakości ZEF (zakładka: Filmy), a także może śledzić repertuary różnych kin i terminy wyświetlania seansów (zakładka: Gdzie gramy). Ponadto, przygotowaliśmy dla Was pakiet interaktywnych materiałów edukacyjnych: Notatnik kinomana to przestrzeń, w której użytkownicy mogą wyrazić swoje zdanie na temat seansu, wizyty w kinie oraz pozostawić przemyślenia, natomiast w zakładce Quiz odnajdziecie stworzone przez edukatorów filmowych quizy dotyczące obejrzanych filmów. A to nie wszystko! Zachęcamy do śledzenia zakładki Zniżki, gdzie publikowane są informacje na temat zniżek na seanse kinowe oraz Aktualności, gdzie znajdują się najważniejsze i najciekawsze informacje na temat inicjatyw ZEF.

Do pobrania: Google Play i App Store (w przygotowaniu, dostępna wkrótce)

Spot promocyjny aplikacji do pobrania

Przechwytywanie

Partnerzy i instytucje wspierające ZEF

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.