Przejdź do sekcji:
Zobacz profil na platformie Facebook Zobacz profil na platformie Instagram Zobacz profil na platformie Youtube Zobacz profil na platformie TikTok

Aplikacja ZEF idzie w świat!

DSC_8514
A jak tam się miewa nasza appka na Waszych telefonach?

O idei!
Wychodząc naprzeciw zmieniającego się świata, stworzyliśmy mobilną aplikację ZEF, której ideą było połączenie dwóch płaszczyzn, czyli świata kinowego i świata smartfonów. Z jednej strony, aplikacja pozwala zanurzyć się w świat filmu, w każdym miejscu i o każdym czasie - korzystając z niej na telefonie. Z drugiej natomiast, jest to przestrzeń, dzięki której dowiesz się, w którym kinie w okolicy będziesz mógł zobaczyć wybrany film. Bo nie ma nic przyjemniejszego, niż zobaczyć dobry film w swoim ulubionym kinie na dużym ekranie !

Dla kogo?
Aplikacja kierowana jest do dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli, zainteresowanych ciekawymi i wartościowymi filmami, posiadającymi Znak Jakości, co oznacza, że są rekomendowane przez filmoznawców, psychologów, pedagogów oraz miłośników kina. Ponadto, w aplikacji znajdują się informacje o seansach, zniżkach i premierach filmowych. Nowością z walorem edukacyjno-rozrywkowym są kafelki skierowane stricte do odbiorców w postaci  interaktywnych quizów i dostępem do notatnika kinomana, dzięki któremu możesz podzielić się swoją opinią o filmie.

Aplikacja to…
Najszybsze narzędzie do wyszukiwania FILMOWYCH NOWOŚCI pod kątem wieku młodego widza | REKOMENDACJE CENIONYCH EKSPERTÓW, autorytetów w dziedzinie edukacji i filmu | QUIZY do zabawy i nauki | specjalny NOTATNIK KINOMANA dla rozrywki, do pracy z filmem | wygodna i podręczna zakładka „GDZIE GRAMY / ZNIŻKI”, czyli informacje o dobrych filmach w dobrej cenie w twojej okolicy | WSPÓLNA NAUKA O OTACZAJĄCYM ŚWIECIE POPRZEZ ZABAWĘ I KINO!

Jak pobrać?
Na chwilę obecną aplikacja jest dostępna w Google Play. Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę Google Play: „ZEF poleca filmy” (bez trudu rozpoznasz charakterystyczną ikonkę ZEF’u, bo to się u nas nie zmieniło) i klikniesz pobierz. Po chwili aplikacja pojawi się na pulpicie Twojego telefonu – korzystaj z niej śmiało i o każdej porze.  A niebawem, naszą aplikację znajdziesz także w App Store!

Materiały promocyjne
Na stronie https://zef.org.pl/aplikacja-zef/ jest do pobrania spot promujący aplikację w formacie MP4 oraz DCP. Gorąco zachęcamy do pobierania i wyświetlania spotu u siebie.

Dla kin
Wkrótce zainteresowane kina zaprosimy do współpracy i zamieszczania informacji w aplikacji. Po więcej informacji prosimy o kontakt: zef.aplikacja@gmail.com

 

DSC_8514

Partnerzy i instytucje wspierające ZEF

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.