Przejdź do sekcji:
Zobacz profil na platformie Facebook Zobacz profil na platformie Instagram Zobacz profil na platformie Youtube Zobacz profil na platformie TikTok

Magiczne święta Ewy

Potencjał edukacyjny 7 z 10 gwiazdek
7 / 10
Atrakcyjność dla widza 8 z 10 gwiazdek
8 / 10

Rekomendacja ZEF

Historia, która przywraca wiarę w możliwość naprawiania relacji w rodzinie. Film ukazuje magię przyrody i powrót do najprostszych wartości, które są najważniejsze.

Eksperci oceniający film: Bolesław Drochomirecki, Jarosław Basaj, Aleksandra Marczak

magiczne święta Ewy - plakat (002)

Ocena natężenia treści spornych: brak

Brak

Metryka filmu

Opis filmu

Ewa, ze względu na nieprzewidziane sploty okoliczności, musi spędzić przerwę świąteczną na tajemniczej farmie. Gdy tam dociera, nie wie jeszcze, że to właśnie ona będzie musiała ocalić pobliski, stary las przed wycinką planowaną przez chciwego zarządcę. Ponadto jej przyjazd w niespodziewany sposób pomoże parze młodych ludzi odnaleźć miłość, a samej Ewie uda się odkryć największą rodzinną tajemnicę. Wszystko to dzieje się w przepięknej, zimowej scenerii Świąt Bożego Narodzenia.

Zobacz inne filmy

Pokaż inne filmy

Partnerzy i instytucje wspierające ZEF

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.